W ramach projektu „Dobrze jemy” klasa I b, dowiedziała się co to jest piramida żywienia, co należy jeść, aby być silnym i zdrowym. A pod koniec zajęć uczniowie robili smaczne, kolorowe i zdrowe szaszłyki owocowe.
W związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu Natura(lnie) w Zabrzu, w czwartek 16 września, pięcioosobowy zespół uczniów z klasy 8a i 7a wziął […]