Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji „Razem na święta”, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymałyśmy smakołyki, środki czystości, zabawki, odzież, maskotki. Zapakowane prezenty, trafiły już do naszych uczniów. Cieszymy się, że tak chętnie wzięli Państwo udział w tej akcji, dzięki niej uczymy dzieci dzielić się z innymi, być uważnym na potrzeby i problemy innych. W tym roku pomimo wielu trudności, pandemii, okazaliście Państwo wiele dobra. Wierzymy i z całego serca życzymy, aby wróciło ono do Was tysiąckrotnie powiększone. Korzystając z okazji życzymy zdrowych oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Joanna wolak-Cieplucha( psycholog szkolny) oraz Klaudia Pogodzińska ( pedagog szkolny)