Noc w szkole

Najstarsza młodzież z Naszej Szkoły, czyli klasy 8a i 8b, wzięła udział w imprezie ‘Noc w szkole’ zorganizowanej przez wychowawców tych klas. Uczniowie przybyli z torbami sugerującymi raczej przeprowadzkę niż kilkugodzinny pobyt, ale z przygotowaniem sal i rozpakowaniem się uwinęli się bardzo szybko. Na kolację zjedli pyszną pizzę, po czym przyszła kolej na najbardziej oczekiwaną atrakcję wieczoru – zabawę w chowanego. Po zabawie każdy mógł wybrać coś dla siebie: gdy jedni grali w karty lub planszówki, inni rozwiązywali escape room czy grali ping-ponga. Czas minął zaskakująco szybko i późną nocą każda klasa obejrzała film. Odbyła się wieczorna toaleta, po której nastąpiła ‘cisza nocna’, czyli… w praktyce niekończące się szepty do samego rana. Szkołę wszyscy opuścili zmęczeni i niewyspani, ale zadowoleni.