Siódme w sztafetowych biegach przełajowych

Nasze dziewczyny uplasowały się w środku stawki spośród wszystkich drużyn startujących w tych zawodach na szczeblu 1/2 finałów wojewódzkich.

Biegły wspaniale, od samego początku miały pomysł na ten bieg… Pierwsza w sztafecie Kinga – twierdziła, że pobiegnie na luzie, bez zbędnej spiny. Druga Karolina, równo od pierwszego do ostatniego kroku. Trzecia Dominika, byliśmy spokojni o jej bieg. Czwarta Paulina, walczyła o każdy metr na dystansie. Piąta Kamila, chyba wiedziała, że nikt jej na tej zmianie nie wyprzedzi. Wreszcie Angelika, nasza Andzia „dowiozła” do mety siódme miejsce.

Dziewczyny brak słów, by opisać te emocje. Dziękujemy za wszystko. Za to, że Wam się chciało, za Wasz upór, za skromność, za elegancję, za walkę o każdą sekundę w duchu fair play.

Być tam z Wami i móc to zobaczyć, to była prawdziwa przyjemność.