Wakacyjne Zajęcia Sportowo – Rekreacyjne cz.4

Wakacyjne Zajęcia Sportowo-Rekreacyjne – dzień 4. ⛱️🍉🕶️

Czwartkowy poranek rozpoczęliśmy od pobytu na szkolnym orliku czyli gry 🏀🏐, zabawy 🏸😎 i wyścigi 🤾 Następnie udaliśmy się na długo wyczekiwaną wycieczkę do lasu 🌲🌱🌳, której celem była Miechowicka Ostoja Leśna. Naszym przewodnikiem była sama Pani Dyrektor! Było przepięknie💜, zielono💚, wesoło 💛 i bardzo ciekawie 💙.

To było wyjście pełne niespodzianek 🎁 !

Na przykład spotkaliśmy przeróżne zwierzątka 🐶🐕🐕‍🦺🐾🐈🐔🐦… niektóre nawet mogliśmy pogłaskać 🙂

Jedną z niespodzianek 🎁 było spotkanie Straży Leśnej. Otrzymaliśmy drobne upominki🛍️, za które bardzo dziękujemy.

Widzieliśmy również przepiękne okazy drzew🌳🌲 i roślin🌱. Wiedzieliście, że tulipany 🌷 mogą rosnąć na drzewie 🌳🙉 ?!?!  Ha! A my je nawet widzieliśmy 👀 !!

Nasza dzisiejsza przygoda 🏞️ trwała 3 godziny. Zrobiliśmy pieszo aż 8 kilometrów! Ale mimo zmęczenia, wróciliśmy uśmiechnięci z powrotem do szkoły.