Własny projekt na okładkę mojej ulubionej książki

W ramach konkursu plastycznego III A – „Własny projekt na okładkę mojej ulubionej książki” uczniowie wykonali przepiękne prace plastyczne, z wykorzystaniem różnych technik. Bibuła, wełna, zapałki, plastelina, papier kolorowy, resztki materiałów, firanę, ryż, makaron, wstążki- wszystko to, aby przedstawiona praca była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Bo przecież- im więcej różnych materiałów i połączeń – tym ciekawiej 🙂
Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i olbrzymią wyobraźnią.

Mam przyjemność ogłosić laureatów klasowego konkursu plastycznego „Własny projekt na okładkę mojej ulubionej książki.”

 

I miejsce: Kamil Hałat

II miejsce: Natalia Salach

III miejsce Zuzanna Kucińska

 

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE DLA LAUREATÓW!

Wychowawca: Dorota Petera

 

Wielkość czcionki
Kontrast