WYNIKI !!!

OGŁOSZENIE WYNIKÓW XX WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO „ANTOLOGIA POEZJI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ”.
Szanowni Państwo, z dumą informujemy, że wspólnie zdobyliśmy CERTYFIKAT REKORDU POLSKI na największą liczbę autorów tekstu lirycznego! Lista laureatów i uczestników Rekordu Polski w ramach XX edycji Antologii Poezji zamieszczona jest poniżej.
Miło nam Państwa powiadomić, że uroczyste wręczenie tomików i dyplomów oraz ogłoszenie finalistów, którzy otrzymali I, II, III miejsce w trzech kategoriach wiekowych odbędzie się 14.12.2023r o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu przy ul. 3 Maja 91a. Ze względu na dużą ilość laureatów i „rekordzistów” uprzejmie prosimy, by młodym poetom towarzyszyła tylko jedna osoba dorosła ze szkoły (nauczyciel lub rodzic) ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni. Chcemy wszystkim naszym Gościom zapewnić komfortowe warunki. Serdecznie zapraszamy na Wernisaż Poetycki i gratulujemy wszystkim laureatom! Do zobaczenia!
organizatorzy